AUDI Q7 DWA SILNIKI, PILOT, LICENCJA
The Symbol : HL-Q7
The Availability Of : 0 opak
Price: 1799.00
The Symbol : HL-Q7
The Availability Of : 0 opak
Price: 1799.00
Absolutna nowość !!!!!!
Auto na licencji AUDI
Model Q7
najmocniejsza wersja pojazdu z wspaniałym wyposażeniem.
Napędzany dwoma silnikami 45 W, posiada amortyzatory kół tylnych i przednich, wskaźnik naładowania akumulatora jest sterowany za pomocą i pilota.
Auto posiada 4 biegi, slot na karty pamięci, wejście na USB oraz na MP3.
W panelu wbudowany wskaźnik naładowania akumulatora. panel dźwiękowy z melodiami i opowieściami.

Kolor czarny:










Przestronne wnętrze pojazdu.
Kierownica z dźwiękami i logiem AUDI.

Po lewej stronie wskaźnik naładowania akumulatora, wejście na MP3, slot kart, wejście na USB, wgrane
dźwięki i opowieści. Grające dźwięki można zatrzymać i znów odtwarzać.
Poniżej - czerwony włącznik - włącznik świateł drogowych - przód/tył, z prawej przełącznik jazdy szybkiej i wolnej.

Po prawej stronie kierownicy:
Od lewej - podświetlany włącznik główny po jego wciśnięciu pojazd imituje dźwięk odpalania silniki i jego pracy. Następnie dźwignia zmiany biegów - podświetla używany bieg - za jej pomocą zmieniamy kierunek jazdy przód/neutral/tył

Wygodne siedzenie z pasami bezpieczeństwa oraz pilot z kontrolą rodzicielską.

Koło z logiem AUDI:

Auto posiada amortyzatory na wszystkich 4 kołach.
Zobacz animację amortyzatorów na podstawie podobnego modelu:


Oświetlenie.
Po włączeniu od razu palą się światła do jazdy dziennej,
dodatkowo osobnym włącznikiem włączamy światła drogowe - przód i tył.


Oświetlenie tyłu pojazdu.
Oświetlenie wnętrza pojazdu - zainteresuje nie jednego kierowcę.


Animacja świateł :

Podświetlenie deski w samochodzie.
Z lewej wskaźnik naładowania akumulatora oraz slot na Mp3, kartę, USB.


Opis przedmiotu:
AUTO AUDI Q7 zasilane na 12 V z napędem na dwa koła zachwyci nie jednego przyszłego kierowcę. Dzięki zastosowanym najmocniejszym silnikom 45 W, auto jeździ po nierównym terenie bez żadnych problemów, a dodatkowo silniki te są bardzo dobrej jakości. Najciekawszą funkcją pojazdu są AMORTYZATORY
Ciekawym elementem jest oświetlenie pojazdu - świecące światła przednie i tylne ( wyłączane osobnym włącznikiem), światła do jazdy dziennej palą się już przy uruchomieniu pojazdu.
Auto posiada amortyzatory zarówno z przodu jak i z tyłu, które zapewniają młodemu kierowcy pełen komfort jazdy podczas jazdy w terenie. Duże koła z opaskami gumowymi zapewniają cichą jazdę.
Podświetlana deska rozdzielcza pojazdu oraz wskaźnik naładowania akumulator LED dają pełen komfort użytkowania pojazdu - wiemy na jak długo mamy jeszcze " paliwa" ( napięcia w akumulatorach).
Dodatkową atrakcją jest możliwość podłączenia MP3 oraz slot na kartę pamięci czy podłączenie USB. Mini imitacja radia posiada wgrane piosenki i opowieści uatrakcyjni każdą podróż tym autem.
Zdalne sterowania pojazdem:
Rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą Pociechy - w każdej chwili mogą zareagować pilotem na jazdę swojego Dziecka ( KONTROLA RODZICIELSKA - CZYLI W KAŻDEJ CHWILI GDY WIDZIMY ŻE DZIECKO JEDZIE W ZŁYM KIERUNKU MOŻEMY ZAREAGOWAĆ PILOTEM W CELU ZMIANY KIERUNKU JAZDY)
Zdecydowanie jest to jedno z najbezpieczniejszych i najlepszych rozwiązań w pojazdach na akumulator.
Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 45 Wat:
Auto posiada:
| Napęd: | Dwa silniki 45 W - napęd na oba koła |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator 1x12V 7ah |
| Ładowarka: | 220-240 V 50 Hz 12V DC 1000 MA |
| Pilot: | Tak, sterownie przód/tył, lewo/prawo |
| Pasy bezpieczeństwa | Tak |
| Opaski na kołach: | Tak |
| Wymiary pojazdu: | długość ok: 126 cm,szerokość 68 cm, wysokość przysiedzeniu 53 cm, wysokość przy kierownicy: 57 cm, wysokość drzwi: 40 cm, szerokość siedziska ok.:46 cm, odległość od pedału gazu do siedzenia ok.:63 cm, średnica koła 24 cm, szerokość koła: 10,5 cm, prześwit od podłoża ok: 12 cm, |
| Max obciążenie pojazdu | 35 kg |
| Waga pojazdu | 17,6 kg |
| Prędkość i jazda | łącznie 4 biegi bieg wolny 2,5- 3 km/h, bieg szybki do 6-8 km/h, jazda w przód i w tył, idealny pojazd na trawę, działkę czy nierówności - napęd na dwa koła, |
| Komfort jazdy: | Amortyzatory przód i tył,złącze MP3, slot na karty, USB |
| Efekty świetlne | Tak, światła przednie dzienne, oraz światła tylne. Dodatkowo światła drogowe z możliwością ich wyłączenia . Podświetlana tablica rozdzielcza, |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu |
| Efekty dźwiękowe: | Tak, głos pracy silnika, klakson, piosenki dyskotekowe bardzo melodyjne, opowieści wgrane w pojazd, wejście MP3, slot na karty, wejście na USB. Włącznik imitujący rozruch auta. |
| Kontrolka naładowana baterii | Tak - kontrolka LED - wyświetla obecne napięcie w formie cyfrowej |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin, przed pierwszym użyciem należy ładować akumulator około 18 godzin |
| Czas jazdy | około 1 do 2 godzin w zależności od podłoża i wagi pasażera |
| Dodatkowe funkcje: | Dźwięki klaksonu, melodie , dźwięk uruchamiana silnika oraz amortyzatory przód tył dające komfort jazdy, składane lusterka. wejście na MP3, slot na kartę, wejście USB |
| Gwarancja: | pisemna 12 miesięcy |
| Wymiar opakowania | 131 cm x 65 cm x 40 cm |
| Waga z opakowaniem. | 23,6 kg |
| Wymiar tablicy: | 16 cm x 3,5 cm |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut. |
W komplecie:
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.
1. This toy is not suitable for children under 3 years of age due to its maximum speed
small elements.
2. Użytkowanie tej zapoły może wiążać się z ośpądniem hazard i risk of injury. During
zavya pałydų przybły pródzną próżności. Hazards may include the risk of falling,
collisions or other traffic-related injuries. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Not using traffic in traffic and innyh niebezpiecnych places takich jak zbiorniki wodne,
drugs in public. Zabawka przeznaczona do prywatnego use.
4. Zabawa może odbywać się under the supervision of an adult. Montaż może wyłączenie wyłączenie persona
grown up.
5. Przed zmianą kierunku jazy przód/tył pałydne zamitrymą pozajd zattoły pozajd. Pojazd nie posiada
brake. Brakes after taking your foot off the gas.
6. Before starting the game, please read the instructions. The maximum load was indicated w
instructions.
7. Before starting the game, you should check the correctness of all elements.
8. Zabronione jest używanie podzuja podczas ładąża. Przed ładąniem ustaw wzączniki w
OFF position
9. Charging the battery should occur after each use and when the vehicle is not used once every 30 days - zwiększy to jego żywotność.
10. The vehicle should be switched off when not used.
11. After use, do not wyrzucaj zawojie z normalni wastemi lecz zadaj ją w punkcie
zajmącym się recyklingiem artykłów elektricych. Marking of the container on
śmieci oznacza że artyku podlego obdujące važeniego zbierania odpadów Waste
možený zzytky prázné pozéd przyszny dla odmístvo i odzyskać surowce użyte w procesie
production. Information about equipment collection points are found in retail outlets
or at www.gios.gov.pl
12. Deklaracja gonodeści geguna w siedzibie importera
13. Zabawkę pałydny przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci ponieże 3 roku życia
14. Zabawka musi być wyzyktana z przybnem ostrożności zążyży z niej wymaga
skills without which you can use ulec wypadkowi lub cause zderzenie
skutujące obrażeniami u siebie i osob trzecich
15. The toy does not require special maintenance. Zabawkę pałydź czydzą miękką zwilżoną tkanirą.
Before using the product, make sure that there is no visible damage
zabawi construction, battery. W przypadku ich stwierdzenia, przed przedsię pozawięcie, pałydni
to take measures zmierzające do ich usuniecia
16. Konieczność posidiania słowieży powiłowie.
Konieczności przybaści przyszko ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń wyzążyowących urazy úrazy lub osob trzecich
Recommendations for the use of personal protective equipment, in particular helmets, gloves, knee pads and gloves.
Zabawka:
For use under the direct supervision of an adult. Not used in traffic, not suitable for children under the age of specified age. To be used under the supervision of an adult. Ta zabawka nie zapewnia ochrony. Adult supervision recommended
Declaration of conformity CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
info@super-toys.pl
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
info@super-toys.pl