Basen Stelażowy Steel Pro MAX 366x76 Okrągły 12FT BESTWAY 3w1 + Pompa Filtr
Symbol: 56416
Dostępność: 28 szt.
Cena: 496.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 56416
Dostępność: 28 szt.
Cena: 496.66
| Basen stelażowy okrągły 12ft. x30in./366 x 76 cm [56416] |
|
| Specyfikacja | Technologia Steel Pro MAX™ |
|
|
| Wymiary basenu | |
| Średnica | 366 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 23,9 kg |
| Pojemność basenu | 6473 l (1710 gal.) |
| Dane pompy filtrującej | Pompa filtrująca [58381] |
| Wkład filtrujący | wkład filtrujący I [58093] |
| Wydajność pompy | 1249 l/h (330 gal./h) |
| Przepływ wody | 1060 l/h (280 gal./h) |
| Zasilanie | 220-240V |
| Waga | 2,1 kg. |
| Certyfikaty | CE, TÜV Rheinland |
| Zawartość zestawu | |
|
Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować
opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.
Dz CE|Zgodne z EN-71 Certyfikat CE|Zgodne z EN-71
Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.
Bestway
Via Resistenza, 5
20098 San Giuliano M.se (Mi)
Italy
+39029884881
https://www.bestwaycorp.com
Global Income
Chwaszczyńska 135B
81-571 Gdynia
Poland
730260740
serwis@bestwaycorp.pl