• Categories
  • Bestway Pawilon na basen Altana ogrodowa 58612

The Symbol : 58612

Pawilon na basen, altana ogrodowa Bestway

Waga 20,4 kg
Gwarancja Gwarancja Bestway
Certyfikat CE
Wymiar opakowania 80 x 28 x 30 cm
No goods
1174.94
Enter your email
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
EAN 6942138972160
Leave your phone

Przenośny namiot, altana Firmy Bestway to rewelacyjne rozwiązanie i jeszcze większy komfort do korzystania z przydomowych basenów ogrodowych. Dzięki zastosowaniu super wytrzymałych materiałów poliestrowych z polimerową powłoką altana jest odporna na przesiąkanie. Przestronna konstrukcja namiotu zapewni komfortową możliwość korzystania z kąpieli w basenie nawet podczas niesprzyjającej aury. W zależności od potrzeby można rozłożyć tylko główną kopułę, która osłoni uczestników kąpieli od mocnego słońca, czy deszczu. Natomiast przy wietrznej pogodzie lub sezonowym ataku komarów, czy innych owadów boczne drzwi oraz moskitiera zapewnią luksus kąpieli. Ważne również jest to, że altana zabezpieczy przed wychładzaniem wody w basenie.  

Konstrukcja altany jest bardzo stabilna i wytrzymała. Słupki stelaża wykonane są z włókna szklanego. Wysokość konstrukcji po rozłożeniu to około 3 metry, natomiast szerokość to 6 metrów, co pozwoli na swobodne korzystanie nawet z basenu o średnicy 4,88 metra. Dodatkowo wstawiona drabinka umożliwiająca łatwe i bezpieczne wchodzenie do basenu również nie będzie przeszkodą.

Przestronna altana może posłużyć również jako pawilon ogrodowy, w którym można miło spędzać czas z rodziną, czy z przyjaciółmi. Będzie można korzystać z uroków pięknego otoczenia w przydomowym ogrodzie podczas pochmurnego, deszczowego dnia, jak również schronić się przed bardzo mocnymi promieniami słonecznymi.

Ważne informacje:
- W przypadku złych warunków atmosferycznych, np. silny wiatr, czy gradobicie pawilon należy złożyć, ponieważ nie jest on przystosowany do ekstremalnych warunków pogodowych.
- Pomimo, iż w zestawie dołączone są liny naprężające producent nie gwarantuje stabilności konstrukcji przy złej pogodzie.
- Jeśli używamy chemii basenowej altana powinna być otwarta, ponieważ opary chloru bardzo szkodzą użytkownikom, a także materiałowi, przez co skrócimy jej żywotność.

Cechy produktu:
- liczba warstw: 2 warstwy
- tropik - poliester 190T, powlekany PU2000 mm + UPF 50+ 
- ściany wewnętrzne/zewnętrzne - poliester 190T, powlekany PA300 mm + siatka poliestrowa B3
- torba do przenoszenia - poliester 210D oxford powlekany PU450 mm
- tyczki - włókno szklane - Ø 11 mm / Ø 12,7 mm
- tropik z ochroną UV, dach wewnętrzny z siatki poliestrowej B3
- 2 wejścia, 8 dużych, przezroczystych okien z PVC
- masa produktu 18,4 kg

Czas potrzebny do montażu to zaledwie 30 minut.

Zestaw zawiera:
- 1 namiot
- 1 torbę do przenoszenia
- 16 kołków 

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question