DUŻY MOTOR CHOPPER STREET/XH-208
Symbol: XH-208-CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 404.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XH-208-CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 404.54
MOTOREK STREET
ST-XH-208
Idealny dla dziecka
Uwaga pojazd w nowej wersji posiada dźwięki uruchamiania silnika i klakson
Absolutna nowość !!!!!!
Super jakość






Opis na podstawie wybranego koloru:
Światło przednie - świeci się podczas jazdy:

Jazda za pomocą pedału gazu:

Po lewej przycisk klaksonu, po prawej dźwięki odpalania silnika
Przełącznik jazdy przód/tył

Wygodne długie siedzenie oraz otwierany kuferek na drobiazgi:


Opis przedmiotu:
Motor wykonany jest z bardzo dobrego plastiku.
Duże koła i profilowane miękkie siedzenie zapewniają komfort jazdy.
3duże koła zapewniają komfort jazdy na naszym pojeździe. Dodatkowo otwierany kuferek oraz dźwięki i światło uprzyjemnią jazdę.
QUAD posiada:
| Napęd: | Silniki 30 W |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator 1x6 V 4,5 Ah |
| Ładowarka: | 230 V 50 Hz 6V DC 500 MA |
| Wymiary pojazdu: |
|
| Max obciążenie pojazdu | 30 kg |
| Waga pojazdu | 8,5 kg |
| Prędkość i jazda | Jazda w przód i w tył do ok 5 km/h |
| Efekty świetlne | Tak, światła przednie podczas jazdy |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu |
| Otwierany kuferek | Tak, |
| Kontrolka naładowana baterii | Nie |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin |
| Dodatkowe funkcje: | Duże koła , dźwięki odpalania, klakson, światła z przodu, koła z opaską |
| pisemna 12 miesięcy | |
| Wymiar opakowania | 77 cm x 46 cm x 49 cm |
| Waga z opakowaniem. | 10,2 kg |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut Wymiar tablicy: Przód: 7 cm x 3 cm Tył: 16 x 5,5 cm |
W komplecie:
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.
1. Ta zabawka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na jej maksymalną prędkość i
małe elementy.
2. Użytkowanie tej zabawki może wiązać się z wystąpieniem zagrożenia i ryzyka urazu. Podczas
zabawy należy zachować szczególną ostrożność. Zagrożenia mogą obejmować ryzyku upadku,
zderzenia lub innych obrażeń związanych z ruchem. Małe elementy- niebezpieczeństwo
zadławienia lub połknięcia.
3. Nie używać w ruchu ulicznym i innych niebezpiecznych miejscach takich jak zbiorniki wodne,
drogi publiczne. Zabawka przeznaczona do użytku prywatnego.
4. Zabawa może odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Montaż może wykonać wyłączenie osoba
dorosła.
5. Przed zmianą kierunku jazdy przód/tył należy całkowicie zatrzymać pojazd. Pojazd nie posiada
hamulca. Hamuje po zdjęciu nogi z gazu.
6. Przed rozpoczęciem zabawy należy przeczytać instrukcję. Max obciążenie zostało wskazane w
instrukcji.
7. Przed każdym rozpoczęciem zabawy należy sprawdzić prawidłowość wszystkich elementów.
8. Zabronione jest używanie pojazdu podczas ładowania. Przed ładowaniem ustaw włączniki w
pozycji OFF
9. Ładowanie akumulatora powinno nastąpić po każdej zabawie a gdy pojazd nie jest używana raz na 30 dni-zwiększy to jego żywotność.
10. Pojazd należy wyłączyć gdy nie jest używany.
11. Po okresie eksploatacji nie wyrzucaj zabawki z normalnymi odpadami lecz zdaj ją w punkcie
zajmującym się recyklingiem artykułów elektrycznych. Oznaczenie przekreślonego pojemnika na
śmieci oznacza, że artykuł podlega obowiązkowi zróżnicowanego zbierania odpadów Odpady
mogą zostać usunięte sposób przyjazny dla środowiska i odzyskać surowce użyte w procesie
produkcji. Informacje o miejscach zbierania sprzętu znajdują się w punktach sprzedaży detalicznej
lub na stronie www.gios.gov.pl
12. Deklaracja zgodności dostępna w siedzibie importera
13. Zabawkę należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia
14. Zabawka musi być użytkowana z zachowaniem ostrożności ponieważ korzystanie z niej wymaga
umiejętności, bez których użytkownik może ulec wypadkowi lub spowodować zderzenie
skutkujące obrażeniami u siebie i osób trzecich
15. Zabawka nie wymaga szczególnej konserwacji. Zabawkę należy czyścić miękką zwilżoną tkaniną.
Przed każdym użyciem zabawki należy naocznie sprawdzić czy nie sa widoczne uszkodzenia
konstrukcji zabawi, akumulatora. W przypadku ich stwierdzenia, przed użyciem zabawki, należy
podjąć środki zmierzające do ich usunięcia
16. Konieczność posiadania odpowiednich umiejętności.
Konieczności zachowania środków ostrożności, w celu uniknięcia upadków lub zderzeń powodujących urazy użytkownika lub osób trzecich
Zalecenia stosowania środków ochrony indywidualnej, w szczególności kasków, rękawic, ochraniaczy na kolana i łokcie.
Zabawka:
Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej
Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
biuro@super-toys.pl
DARMAR II Dariusz Foksiński
ul. Bolesława Chrobrego 145/147
87-100 Toruń
Poland
730260740
biuro@super-toys.pl