-5% z kodem  EDUKAMP5
Brak towaru

Viga 44568 Zwierzęta

Symbol: 5088

Dostępność: 0 szt.

Cena: 69.84

szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535

Dostępność , płatność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier InPost 12.9
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21
EAN:
6971608445682
VIGA 44568 ZWIERZĘTA

 
Przedstawiamy drewnianą zabawkę marki VIGA - zestaw Moje zwierzęta.
Jest on idealny dla dziecka od 3 roku życia, znakomicie wspiera je w rozwoju wyobraźni, koncentracji, motoryki i zręczności.
Zestaw składa się z 4 drewnianych figurek przedstawiających zwierzęta domowe (pies, kot, królik, papuga), akcesoria do karmienia (miski i pokarm) oraz spania (buda dla psa, domek dla królika, legowisko dla kota i drążek dla papugi). Zabawka sprzyja poznawaniu kolorów, kształtów, gatunków zwierząt oraz zachowań i zwyczajów dla nich charakterystycznych. Zapewnia szeroki wachlarz możliwości zabawy i tworzenia nieograniczonych ilości historii i scenek z odgrywaniem postaci.
Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości. Farby są w 100% bezpieczne, spełniają normy bezpieczeństwa EN71 i ASTM.
Zestaw jest zapakowany w kolorowe kartonowe pudełko, w sam raz na prezent.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 36. miesiąca życia.
Cała seria zabawek VIGA została stworzona, aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

DANE TECHNICZNE:
 
Wymiar produktu:

buda wys: 72mm
konstrukcja legowiska wys: 120mm

Wymiary opakowania:
dł: 238mm x wys: 74mm x szer: 178mm
Waga: 0,4kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa.


INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTU

Viga 44568 Zwierzęta

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.

OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

PRODUCENT:
Ningbo Viga International Co., Ltd.
20F, 588 CANHGAI ROAD
315040, NINGBO, Chiny


IMPORTER:
PM INVESTMENT GROUP Napert, Soszyński Sp.k.
Podkowy 18
04-937 Warszawa, Polska
:

INSTRUKCJA OBSŁUGI. WAŻNE! PRZECZYTAJ UWAŻNIE I ZACHOWAJ DO PÓŹNIEJSZEGO STOSOWANIA.
OSTRZEŻENIA! Przed użyciem zabawki usuń opakowanie. Nie używać zabawki jeśli jakikolwiek jej element jest uszkodzony lub go brakuje. Czyszczenie: Przetrzyj wilgotną ściereczką lub szczotką o miękkim włosiu zwilżoną w wodzie z mydłem. Nie mocz drewna w wodzie. Po umyciu wytrzyj do sucha czystą ściereczką.
Parametry:

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

PL

Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, Konieczność stosowania środków ochronnych. Nie używać w ruchu ulicznym, Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Ta zabawka nie zapewnia ochrony, Zawiera zabawkę. Zalecany nadzór osoby dorosłej

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

 

Deklaracja zgodności CE | Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

 

Dla dzieci powyżej 3-go roku życia

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej - Zgodne z normą EN-71 - Bezpieczeństwo zabawek

Dane producenta

VIGA TOYS
20F, 588 Canghai Road, Ningbo, China
588 Ningbo
China

730260740
sklep@millymally.pl

Osoba odpowiedzialna

PM Investment Group
Podkowy 18
04-937 Warszawa
Poland

730260740
sklep@millymally.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie