-5% z kodem  EDUKAMP5
Brak towaru

Latający Krążek Dysk UFO Do Rzucania Światła LED Żyroskop Niebieski

Symbol: 25178

Latający dysk UFO to innowacyjna zabawka nowej generacji, która dzięki żyroskopowi i wbudowanemu silniczkowi potrafi wykonywać niesamowite manewry w powietrzu - unosić się, obracać, zawracać i efektownie przemieszczać się między graczami.

Dostępność: 0 szt.

Cena: 0

szt.
Zamówienia telefoniczne: 501-031-535

Dostępność , płatność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24-48 h od zakupu
Cena przesyłki:
9.49
  • Orlen paczka 9.49
  • Paczkomaty 24/7 9.99
  • Kurier DPD 12.9
  • Paczkomaty 24/7 (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DPD (POBRANIE) 14.99
  • Kurier DHL 18
  • Kurier DHL (POBRANIE) 21

Więcej o produkcie

Wiek:
+14
Płeć:
uniseks
Certyfikat:
CE
Ostrzeżenie!:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 14 lat
EAN:
5905991062462

UFO LATAJĄCE - ZABAWKA DO RZUCANIA Z OŚWIETLENIEM LED I ŁADOWANIEM USB

Latający dysk UFO to innowacyjna zabawka nowej generacji, która dzięki żyroskopowi i wbudowanemu silniczkowi potrafi wykonywać niesamowite manewry w powietrzu - unosić się, obracać, zawracać i efektownie przemieszczać się między graczami. To doskonała propozycja dla młodzieży i dorosłych, którzy szukają dynamicznej i angażującej formy rozrywki.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 14. roku życia. Dzięki prostej obsłudze i niewielkim rozmiarom można ją uruchomić dosłownie wszędzie - w domu, na podwórku, w parku czy w biurze. Uruchamianie odbywa się poprzez włączenie przełącznika ON, a następnie zakręcenie górną częścią obudowy. Po rzuceniu dysk wznosi się w powietrze i wykonuje ruchy zależne od kąta, pod jakim został puszczony.

Urządzenie działa na wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 100 mAh, który zapewnia od 7 do 10 minut lotu. Czas ładowania to zaledwie 15-20 minut - dzięki temu zabawa może trwać niemal bez przerwy. Ładowanie odbywa się przez kabel USB (w zestawie), który można podłączyć do laptopa, powerbanku, ładowarki sieciowej lub innego źródła zasilania 5V.

Dysk wykonany jest z wytrzymałego, elastycznego tworzywa, które doskonale znosi uderzenia i upadki. Dzięki podświetleniu LED urządzenie prezentuje się wyjątkowo efektownie - zarówno w dzień, jak i po zmroku. To świetna forma zabawy, która rozwija refleks, koordynację ruchową i precyzję, a przy tym zapewnia wiele radości w pojedynkę lub w grupie.

SPECYFIKACJA:

• Typ produktu: Latający dysk UFO - zabawka do rzucania
• Kolor: Niebieski 
• Funkcje: Lot obrotowy, manewry, rotacja, LED
• Obsługa: Ręczne uruchamianie + przełącznik ON/OFF
• Zasilanie: Bateria 3,7V 100 mAh (wbudowana)
• Czas lotu: 7-10 minut
• Czas ładowania: 15-20 minut
• Ładowanie: Przez USB (kabel w zestawie)
• Wymiary opakowania: 11,5 x 11,5 x 5 cm
• Materiał: Tworzywo sztuczne odporne na uszkodzenia
• Efekty: Oświetlenie LED

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

• Latający dysk UFO - kolor niebieski
• Kabel USB do ładowania
• Element aktywacyjny (czarna kulka)
• Opakowanie z okienkiem

Informacje o produkcie
Certyfikat CE, EN71
Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 14 lat
Płeć Uniseks
Wiek +14
Parametry:
Wiek:
+14
Płeć:
uniseks
Certyfikat:
CE
Ostrzeżenie!:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 14 lat

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

z CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71  730260740



Ostrzeżenie. Nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Proszę zachować 

opakowanie ze względu na zawarte informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Korzystać pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Dz CE|Zgodne z EN-71   Certyfikat CE|Zgodne z EN-71

 

Posiada znak CE potwierdzający spełnienie wymagań dyrektywy Unii Europejskiej dla tego typu urządzeń.

Dane producenta

Leantoys
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland

730260740
zamowienia@leantoys.pl

Osoba odpowiedzialna

Leantoys
F.H. LEAN, Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland

730260740
zamowienia@leantoys.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie